תקציבאית שכר

תקציבאית, אותו מקצוע אשר דורש מכל מי שעובד בו יכולות ומיומנויות רבות, בעיקר כישורים בין אישיים אך המון השקעה של זמן ועבודה במשך שעות רבות ולעיתים מאוד לא שגרתיות, יכולת עבודה תחת לחץ ומתח, יכולת הנעה של אנשים, ניהול זמן ועוד. בעבודה כמו של תקציבאית שכר הוא לרוב לא מה שגורם לרצות לעבוד בתחום, מה שמהווה פעמים רבות תמריץ, זה אהבה של תחום הפרסום והרצון להיכנס לתוך משרד פרסום ואחת הדרכים היא על ידי עבודה במשרה של תקציבאית.

איזה סוגי תקציבאית קיימים בתחום הפרסום?

אם פעם עולם הפרסום והשיווק היה מאוד מוגדר ומוגבל וכלל עיתונות מודפסת, מגזינים שבועיים וחודשיים, שלטי חוצות, פרסום בטלוויזיה וברדיו, שכן עולם האינטרנט היה מאוד לא מפותח, הוא היה די ראשוני, לא היו רשתות חברתיות ומדיה חברתית, התפקיד של תקציבאית היה שונה מהותית מהתפקיד שלה היום. מאז נכנס עולם האינטרנט להילוך גבוה והפך למדיה מרכזית, ומשום שכל נושא הפרסום הוא רחב ויש צורך בהתמקצעות והתמקדות התפתחו תחומי מיקוד בשלל תפקידים ותחומים שלא היו בעבר ויש היום גם תקציבאית דיגיטל, תקציבאית יחסי ציבור ועוד. 

עבודה בתור תקציבאית, למי זה מתאים

כל מי שיש לה חלום שקשור לעולם הפרסום ויש לה מוטיבציה ונכונות להשקיע לטווח ארוך זה תחום שיהיה מצוין עבורה. תקציבאית זו אחת הדרכים אשר פותחת דלת להיכנס לתחום הפרסום ולצמוח בו מלמטה. כל מי שרואה את עתידה המקצועי, את הקריירה שלה בתחום זו דרך נפלאה לבנות לעצמה מסלול אשר יאפשר לה במשך הזמן להתקדם בתחום ולהגיע לתפקידים בכירים ביותר. חשוב לזכור שמדובר בתפקיד מאוד משמעותי, תובעני, בקצב גבוה עם רמות אדרנלין רבות, ועדיין תקציבאית שכר הוא לא תמיד גבוה כפי שחושבים. הניסיון אותו צוברים, הידע הרחב, התמודדות עם דברים שונים מאפשרת ללמוד המון דברים שיכולים לעזור רבות גם בעתיד בתחומי עיסוק ותפקידים אחרים.

עד כמה יש עבודה בתחום של תקציבאית?

עולם הפרסום משתנה ומתפתח וישנה דרישה הולכת וגוברת לפרסום, שיווק וקידום של תחומים רבים. אם פעם נושא השיווק והפרסום היה מוגבל לחברות מסוימות, לרוב חברות גדולות אם משאבים ורבים לא היו עושים זאת בשל העלויות הגבוהות, אם פעם היו פרסומים מאוד יקרים שהתאימו למעטים, היום מצד אחד יש  יותר חברות קיימות ועובדות בשוק, ומצד שני האפשרויות לפרסם הן רבות ומגוונות הרבה יותר מבעבר וכך גם טווחי המחירים,  ולכן האפשרות של עסקים קטנים ובינוניים לבצע מהלכים פרסומיים שונים גדל מה שגם גרם לצמיחה מאוד גדולה של משרדי פרסום אשר נותנים מענה בתחום זה לחברות וארגונים רבים. הגידול הזה הביא לכך שיש צורך באיוש של משרות רבות בתחום הפרסום כולל תקציבאית, והדרישות רק הולכות וגדלות עם הזמן וכל הזמן יש גיוס של עוד עובדים לשלל המשרות בתחום.

משרות בתחום של תקציבאית, איפה מחפשים?

חיפוש משרה דורש זמן, סבלנות והתמדה רבה. מומלץ לוודא שקורות החיים מעודכנים ומתאימים לדרישות השונות שיש בנוגע למשרה של תקציבאית. אחת מהדרכים היא להירשם לפורטל שלנו, להעלות את כל המידע האישי והניסיון שלך ובאמצעות מנוע החיפוש לאתר משרות בהן מחפשים תקציבאית, לשלוח אליהן את קורות החיים. זכרי שעבודה בתור תקציבאית שכר העבודה לרוב יהיה נמוך אך זהו תפקיד, שאם את רואה את עצמך בקריירה בתחום הוא מהווה בסיס מעולה להתפתחות המקצועית שלך. היעזרי בחברים, מכרים ובני משפחה מהתחום לצורך פתיחת דלתות ואיתור משרות במשרדי הפרסום עצמם.

תקיצבאית מתחילה תרוויח בין 5000 ל-8000 ₪ בממוצע. מעל 3 שנות ניסיון השכר עשוי לעלות בעוד כ-2000 עד 4000 שח בחודש.

לא בהכרח, אולם דרישות הקבלה תלויות בהחלט בחברה המעסיקה.

תקציבאי בכיר הוא תקציבאי מנוסה יותר המרוויח יותר. מבין התקציבאים הבכירים בחברה ייבחר גם סופרווייזר שיהיה מנהל/אחראי על התקציבאים האחרים בחברה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

משרות מבוקשות בלבד
מפרסמים משרות בצ'יק
דילוג לתוכן