פרסום משרות בפייסבוק

הפייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר, האתר השני בגודלו באינטרנט ומאות מיליוני אנשים ברחבי העולם נכנסים לפייסבוק מדי יום, כמה פעמים ביום. גם בישראל מיליוני אנשים רשומים ופעילים לעתים קרובות בפייסבוק מה שהופך אותו לפלטפורמת פרסום נהדרת לבעלי עסקים, הן לצורך שיווק המוצרים והשירותים שלהם, הן לצורך בניית תדמית, מיתוג ופרסום והן לצורך פרסום משרות בפייסבוק ומציאת עובדים מתאימים לעסק. אחד הפורמטים המוצלחים ביותר בפייסבוק המאפשרים למצוא עובדים בשפע הוא שימוש בקבוצות הדרושים.

קבוצות דרושים בפייסבוק:

קבוצות דיון בפייסבוק הן פורמט פופולרי מאוד לדיון בין אנשים דרך הפייסבוק. כל אחד יכול להקים קבוצת דיון אשר תהיה פרטית או פתוחה לכולם. בדרך כלל הקבוצות יהיו פרטיות, כלומר צריך לאשר את הצטרפות המשתמשים אולם התוכן חשוף לכולם, גם לאנשים שאינם חברים בקבוצה. מי שרוצה להשתתף בדיונים צריך להצטרף לקבוצה. יש גם קבוצות הנעולות עם סיסמה אך לא באלה נעסוק היום. קבוצות דיון אלו יפתחו בנושאים שונים ואתם צריכים להצטרף לקבוצות הדיון בנושא דרושים. יש לא מעט קבוצות דרושים. חלקן קבוצות כלליות, חלקן קשורות לתחומים מסוימים ואחרות מחולקות לפי אזורים ברחבי הארץ. בהתאם לקהל היעד שאתם מחפשים תוכלו להצטרף לקבוצות הדיון הרלוונטיות עבורכם ואחרי שיאשרו את ייצטרפותכם לקבוצה תוכלו להתחיל לפרסם שם את המשרה שלכם. כמובן ללא ספאם ובהיגיון בריא. מומלץ לפרסם פעם ביומיים-שלושה או פעם בשבוע כדי לא ליצור עומס וספאם שלכם בקבוצות מה שיגרור מבעלי הקבוצה להרחיק אתכם.

מדוע כדאי לפרסם משרות בפייסבוק?

פייסבוק היא רשת חברתית ומטרתה היא לחבר בין אנשים, לשמור על קשר וליצר קרבה. כחלק מההוואי של פייסבוק אנשי עסקים מנסים לייצר קרבה בין הקהל למותג באמצעות הרשתות החברתיות ובמיוחד דרך פייסבוק. כיום ניתן להשתמש בפייסבוק כדי למצוא גם עובדים טובים לעסק שלנו. מלבד העובדה שכמעט כולם נמצאים בפייסבוק הרי שאנשים שבאמת מחפשים עבודה ימצאו את עצמם בדרך כלל בקבוצות הדרושים הללו ולכן מדובר בקהל יעד שעשוי להיות רלוונטי עבורכם. יתרה מכך – מדובר בפרסום חינמי לחלוטין. 

כיצד מבצעים פרסום של משרות בפייסבוק בצורה הטובה ביותר?

פרסום מודעת דרושים בפייסבוק צריכה להיות קצרה, עניינית ורלוונטית. חשובה לקחת בחשבון שיש אנשים שאינם קוראים את כל מה שפרסמתם בהודעה וכן לא תמיד ההודעה כולה תיחשף לאנשים. מאורך מסוים של מודעה הסטטוס יתקצר ומי שלא ילחץ על כפתור “הצג יותר” לא יוכל לקרוא את כל מה שפרסמתם. לכן, המשפט-שניים הראשונים שלכם במודעה יהיו המשמעותיים ביותר. כמו כן מומלץ להוסיף תמונה שתגדיר את אחוזי החשיפה ותשומת הלב של הגולשים למודעה שלכם. כדאי לפרט בקצרה על תנאי העבודה, תנאי השכר ודרישות מינימליות שיכולות להיות רלוונטיות עבורכם. 

פרסמו גם באתר HOOP וקבלו יותר פניות איכותיות למשרה שלכם!

מחפשים עובדים טובים לחברה שלכם ורוצים לחסוך פניות של עובדים לא רלוונטיים או ללא ניסיון או הכשרה מקצועית? פרסמו כעת את המשרה שלכם באתר HOOP דרושים והציגו את הדרישות שלכם לקבלה לתפקיד, את פרטי יצירת הקשר אתכם ואת הפירוט אודות אופי התפקיד, היקף המשרה ופרטים נוספים שחשוב לכם להדגיש. במידה ואתם צריכים את העזרה של אחד נציגנו המקצועיים בפרסום המשרה אנא צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם שירות.

מעל 4 מיליון משתמשים ישראלים פעילים בפייסבוק. פרסום ממוקד. ניתן למצוא עובדים מכל אזור בארץ. פרסום בחינם.

תלוי בכמות האנשים העוקבים אחר הקבוצה וכמה מהם באמת מחפשים עבודה ועוקבים אחר הפרסומים. גם אם כל פרסום שלכם יקבל בין כמה עשרות לכמה מאות חשיפות זה בוודאי לא יזיק.

הוסיפו תמונה מדליקה לפרסום הפוסט שלכם עם המשרה שאתם מציעים, פרסמו מעט מידע על המשרה ומגוון אפשרויות ליצור אתכם קשר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

משרות מבוקשות בלבד
מפרסמים משרות בצ'יק
דילוג לתוכן