הסוכן
החכם

עוזר מנהל עבודה בבניין שכר

משרה של עוזר מנהל עבודה בבניין היא הזדמנות ללמוד את רזי המקצוע ממנהל מנוסה ומוערך. על מנת להתקבל לעבודה עליכם בראש ובראשונה לשכנע את המנהל שאתם תהפכו ליד ימינו ויהיה לו נעים לעבוד עמכם. משרות של עוזר מנהל בוחנות את יחסי האנוש שלכם ואת היכולות האישיות לא פחות מהרזומה המקצועי וההשכלה. 

עוזר מנהל עבודה בבניין שכר – אז כמה באמת מרוויחים?

שכר ממוצע של עוזר מנהל עבודה בבניין נע בין 8,000-10,000 שקלים. העבודה היא במתכונת של משרה מלאה עם אופציה לשעות נוספות. המשרה אידאלית בעבור מנהלי מתחילים ובוגרי מסלולי לימודים בתחום שמבקשים לצבור ניסיון. וותק של 3-5 בתפקיד עוזר מנהל עבודה מגדיל את הסיכויים שלכם להתקדם הלאה ולהתקבל אל משרת מנהל עבודה. הכול מסכימים שעבודת עוזר המנהל אינטנסיבית ודינמית, אתם צפויים לעבוד קשה ובהמשך גם לקצור את הפירות. 

איך מעלים את נושא השכר בראיון?

אין ספק שהשכר הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת עבודה. מה עושים כאשר מצאתם משרה מושלמת אך השכר אינו מספק בעבורכם? הטיפים הבאים נועדו לשפר את הסיכויים שלכם לקבל שכר גבוה יותר. זכרו שבהעדר ניסיון רלוונטי עליכם להיות סבלניים ולהסתפק במשרת עוזר מנהל לטובת צבירת ניסיון ובניית מוניטין.

  1. הגדירו לעצמכם ציפיות שכר בהתאם לשכר בתחום. שימו לב שאם תדרשו שכר גבוה מדי – יפסלו אתכם על הסף. דרישה לשכר נמוך עלולה לגרום לכם להיראות לא מקצועיים. אם אתם בטוחים ביכולות הגבוהות שלכם ובערך המוסף שאתם מביאים – תנקבו בשכר שתואם את תקרת השכר הממוצע בסכום. 
  2. אם אתם לא תתרברבו מעט ותציגו את היכולות וההישגים שלכם – איש לא יעשה זאת! עליכם לדעת לשווק את עצמכם נכון תוך הדגשת כל התכונות והיכולות שהופכות אתכם למועמדים המושלמים לתפקיד. כדאי להדגיש הישגי עבר כמו הגדלת אחוז המכירות והטמעת נהלי עבודה.
  3. התנהלו בביטחון מלא גם כאשר אתם נרגשים ומאוד נלהבים מהמשרה. הקפידו על קשר עין, אווירה חיובית וביטחון עצמי. עשו זאת תוך הבעת הערכה בעודכם מציגים את עצמכם כאנשים שנעים לעבוד במחציתם. אם אתם מרגישים שאתם מדברים ללא הפסקה בעוד הצד השני בעיקר שותק – עצרו את עצמכם והמתינו לתגובות שלו. 

 איך מתקבלים למשרת עוזר מנהל עבודה ללא ניסיון?

אם מעולם לא הועסקתם במשרת ניהול כדאי לפרט רשימת פרויקטים שהשתתפתם בהם במהלך הלימודים, התמחויות או כל רקע ניהולי אחר. זה המקום להדגיש את הערך המוסף שאתם מביאים, את תכונות האופי שלכם ואת הנכונות שלכם להשקיע. אתם מתבקשים להרשים את המעסיק ולשכנע אותו שאתם בעלי יכולת למידה מהירה, הנעת עובדים, קבלת החלטות ועמידה בזמנים. מנהל העבודה מחפש בראש ובראשונה עוזר שאפשר יהיה לסמוך עליו. 

אלו משרות כדאי לחפש בתחום?

כאן באתר מתפרסמות באופן יומיומי מודעות דרושים של עוזרי מנהלי עבודה בתחום הבניין. למשרת עוזר מנהל עבודה בבניין שכר לא גבוה, אך יש לזכור שמדובר במשרה שמהווה הזדמנות לשפר את היכולות האישיות ולצבור ניסיון. ממש כמו שרופאים נדרשים לעבוד מספר שנים במשרת מתמחה עם שכר לא גבוהה – כך גם אתם תתבקשו לעשות זאת בהעדר ניסיון. כדאי לתת עדיפות למשרות בהם תצליחו לצבור ניסיון, ללמוד את העבודה ממנהלים וותיקים ובעיקר, לבנות לעצמכם תדמית של מנהלים חרוצים וכריזמטיים. 

משרות עוזר מנהל עבודה בבניין שכר נמוך או גבוהה בוחרים נכון על פי התרומה הפוטנציאלית של המשרה לרזומה האישי שלכם. נצלו את השנים הראשונות שלכם בענף לטובת התנסויות, בחינת יכולות, היכרות עם כמה סביבות עבודה ופיתוח קשרים מקצועיים עם אנשי המפתח.

כאן באתר תמצאו ממשק לעיצוב ושדרוג מסמך קורות החיים שלכם. הקדישו מספר דקות לריענון של המסמך ותגדילו כך את הסיכויים שלכם לקבלת פניות חוזרות ממעסיקים. 

המשרות מתפרסמות באתר יחד עם דרישות תפקיד כאשר כל מעסיק קובע בעצמו את רשימת הדרישות. לרוב, דרישות הסף מתייחסות לוותק בענף הבנייה, מספר שנות לימוד ורקע של לימודים בתחום. 

שכר של עוזרי מנהל עבודה בבניין נע סביב 8,000-10,000 שקלים. חשוב לזכור שמשרה של עוזר מנהל היא בראש ובראשונה הזדמנות לצבור ניסיון ולבנות את הרזומה המקצועי.  

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

הרשמה לסוכן החכם
הרשם ועבור ליצירת התראה
דילוג לתוכן