עבודה מהנדס בניין

השוק הישראלי צמא לקלוט מהנדסים חדשים בכל התחומים. מהנדסי בניין שזה עתה סיימו את לימודיהם ימצאו כאן באתר עשרות משרות מתאימות. המשרות בחלקן דורשות ניסיון מוכח בתחום הבניין ובחלקן מתאימות גם למועמדים חסרי ניסיון. עבודה של מהנדס בניין דורשת יכולות גבוהות. זהו אחד התפקידים הבכירים בענף הבניין כאשר ההצלחה של הפרויקט כולו תלויה רבות ביכולות של המהנדס ובהחלטות שהוא מקבל. אם אתם מחפשים עבודה בתחום – תמצאו כאן מידע שימושי שעתיד להעניק לכם יתרון על פני המתחרים. 

איך צוברים ניסיון בתחום?

משרות של מהנדס בניין מחייבות השלמת מסלול לימודים מלא. הלימודים מתפרסים על פני מספר שנים כאשר המסלול ידוע כאינטנסיבי ותובעני. הסטודנטים ברובם אינם מועסקים בתחום במהלך הלימודים כך שהם מסיימים את המסלול ללא כל ניסיון. סקירה מהירה של משרות בתחום תגלה העדפה ברורה למועמדים בעלי ניסיון – מה עושים? התגובה הנכונה ביותר להעדפת מועמדים עם ניסיון היא גישה סבלנית. מציאת עבודה ראשונה בתחום דורשת זמן. ממש כפי שלא השלמתם את ההכשרה המקצועית שלכם כמהנדסי בתוך חודש, כך גם לא תמיד תמצאו את עבודת החלומות שלכם בחודש הראשון. 

ייתכן ויהיה עליכם לקבל בשלב ראשון משרות של מהנדסי בניין מתחילים לטובת צבירת ניסיון. משרות ההתלמדות מלוות בשכר נמוך מהשכר שמקבלים מהנדסים וותיקים, אך מדובר בירידה לטובת עלייה. נצלו נכון הזדמנויות לקשור קשרים מקצועיים ולבנות לעצמכם מוניטין. 

מה חשוב להדגיש בקורות החיים?

תחילה עליכם להבין את התפקיד החשוב שממלא מסמך קורות החיים שלכם בחיפוש העבודה. מסמך מרשים שערוך נכון מציג אתכם כמועמדים רציניים, אמינים ואטרקטיביים יותר. ההשקעה בקורות החיים תבוא לידי ביטוי בקבלת הרבה יותר פניות ממעסיקים. כאן באתר תמצאו כלי שימושי לעריכה מקצועית ועיצוב נכון של קורות חיים. שימו לב לעיצוב של המסמך ולאופן בו הוא מציג אתכם. על קורות החיים שלכם להיות ענייניים, ברורים וממוקדי מטרה. הקפידו להדגיש את היכולות הגבוהות שלכם ואת אלו שהופכות אתכם למועמד המתאים ביותר למשרה. 

עבודה מהנדס בניין , איך נראה סדר היום?

ברוכים הבאים אל משרה שידועה בסדר יום דינמי. ייתכן ותתחילו את הבוקר באתר הבנייה, תמשיכו אותו לישיבה עם האדריכל, תנהלו פגישת עבודה בצהריים עם הקבלן ותסיימו את היום בפגישות עם ספקים. היום כולו מלווה בשיחות טלפוניות עם מנהל העבודה כאשר אתם נדרשים לפתור בעיות בזמן אמת. 

איך לבחור את המשרה המתאימה משלל האפשרויות?

אין ספק שהיצע נרחב של הצעות עבודה הוא דבר מבורך, אך בכל זאת, לעתים ההיצע מקשה על ההתמקדות במשרות שמתאימות לנו. הבחירה הנכונה תהיה בסופו של דבר משרות שמתאימות לכם ואתם מתאימים להן. כדאי לזכור שאלו הן הצעות עבודה מהנדס בניין לטווח הארוך. אתם בונים כאן את המוניטין האישי שלכם כאנשי מקצוע ורוקמים קשרים מקצועיים. על כן, אל תמהרו להציע מועמדות למשרות שממוקמות בקצה השני של הארץ כל עוד אנכם מעוניינים בהעתקת מקום המגורים שלכם. שימו לב גם לדרישות הסף ובמידה והחלטתם להגיש מועמדות למרות שאכנם עומדים בהן – התייחסו לכך במכתב פתיח אישי. 

האם כדאי להוסיף המלצות ותיק עבודות?

כישורי עבודה מהנדס בניין נבחנים בראש ובראשונה בתוצאות בשטח. הצגת המלצות יחד עם רשימת פרויקטים מוצלחים שהשתתפתם בהם בעבר מעניקה לכם יתרון משמעותי. חיפוש עבודה הוא לא הזמן להצטנע ולהסתיר את הצלחות העבר. הדגישו השתתפות שלכם בפרויקטים דומים ויכולות רלוונטיות. אם רשימת הדרישות במודעה מדגישה צורך בכישורי ניהול גבוהים – זה הזמן להבליט את היותכם בוגרי קורסים בניהול ובעלי ניסיון בהנעת צוותי עובדים.

לימוד מהנדס בניין עולה בערך כ-10-12 אלף ₪ לשנת לימוד ובמכללות פרטיות יכול להגיע גם ל20-30 אלף ₪ לשנה. זמן הלימוד הוא כ-4 שנים.

יש לא מעט חברות בנייה ויזמות המחפשות מהנדסי בניין מקצועיים שסיימו את ההכשרה המקצועית שלהם. כמו כן ועדות תכנון ובניה מקומיות המחפשות מהנדסי בניין לעבודה מטעמן וכמובן שמהנדס בניין יכול להציע את שירותיו גם באופן עצמאי.

מהנדס בניין מוסמך ממלא מגוון תפקידים בשטח העבודה ויכול להשתלב בעבודה הן כעצמאי והן כשכיר. הוא יכול להיות ממונה כמפקח מטעם הועדה לתכנון ובנייה בראשות המקומית, הוא יכול להיות מהנדס תכנון בחברות בנייה שונות, קונסטרוקטור, מנהל עבודה במיזמי בניה שונים ועוד.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

משרות מבוקשות בלבד
מפרסמים משרות בצ'יק
דילוג לתוכן