הסוכן
החכם

עבודה לסטודנטים – הגיע הזמן להפסיק למלצר

עבודה לסטודנטים

אין חולק על כך שלימודי מקצוע הם משהו יקר מאוד, אשר רבים מן הסטודנטים שההורים שלהם לא יכולים לסייע להם כלכלית, מתקשים מאוד לשלם אותו. הדרך של מרבית הסטודנטים הללו לשרוד את תקופת הלימודים מבלי להיחנק כלכלית היא לצאת ולחפש עבודה בשעות הערב. ואכן, ניתן לראות לא מעט סטודנטים שעובדים בעבודות קשות כמו ניקוי כלים במסעדות או מלצרות, בשביל שיהיה להם את הכסף עבור הלימודים והמחייה הבסיסית. עם זאת, פעמים רבות מה שקורה בעקבות העבודה הוא, שהסטודנט מסיים את היום בשעה מאוחרת מאוד, הולך לישון בשעה לא סבירה, ויום הלימודים שלו למחרת נראה בהתאם – וכל זאת תמורת כמה שקלים עלובים.

האם מדובר על משהו בלתי נמנע?

כדאי שתדעו שלא מדובר על גזירת גורל. אמנם שעות העבודה של הסטודנט הן מטבע הדברים בערב, אך במקרים רבים סטודנטים שנמצאים במהלך הלימודים, יכולים למצוא עבודה מכובדת ששכרה בצידה, שתאפשר להם לעבוד ולהרוויח כסף טוב. לרוב זה יהיה משרות סטודנט בתחום הלימודים שאותו הוא לומד, אך זה יכול להיות גם בתחומים אחרים שבהם למשל יש מחסור בעובדים. כך או כך, מדובר על משרות שיוכלו לתת תמורה אמיתית עבור המאמץ של הסטודנט, ושיתנו לו ערך מוסף בדמות ניסיון תעסוקתי יקר ערך. 

כיצד אפשר למצוא משרות סטודנטים?

עבודה לסטודנטים מטבע הדברים שונה מאשר עבודה רגילה. בעוד שאנשים רגילים מחפשים עבודה במשרה מלאה שמתחילה בשעות הבוקר ומסתיימת בשעות אחר הצהריים או הערב, סטודנטים שלומדים בשעות הללו מחפשים דווקא עבודה בשעות הערב, כאשר בדרך כלל העבודה תהיה במשרה חלקית. ולכן, כאשר מחפשים עבודה לסטודנטים יש צורך לבצע סינון ומיון של משרות רבות, שאינן רלוונטיות עבור סטודנטים. השלב הראשון בתהליך מציאת עבודה מכובדת לסטודנטים, עובר בהבנה של הנושאים שהסטודנט כבר למד אותם ושולט בהם כמו שצריך, בכדי שיוכל לתת ערך למקום העבודה שיעסיק אותו. לאחר מכן, יש לסנן את המשרות שאינן רלוונטיות ולנסות לשלוח קורות חיים לאלה שכן.

מציאת עבודה לסטודנטים באמצעות האינטרנט

סטודנטים רבים מתאכזבים מאוד כאשר הם מנסים למצוא לעצמם עבודה באמצעות אתרי הדרושים השונים באינטרנט. במרבית המקרים המודעות המוצגות שם הן של עבודות מהסוג הראשון שהזכרנו – כאלה שהם יעבוד בהם בפרך ולא יקבלו תמורה הולמת. לעומת זאת, משרות סטודנטים בתחום שאותו הם לומדים הרבה יותר קשה למצוא. אמנם, ישנו אתר בשם HOOP דרושים, אשר בניגוד לשאר אתרי הדרושים באינטרנט, מקפיד להעלות אליו אך רק מודעות דרושים של משרות איכותיות בתחומים נחשבים, בכדי לסייע לכאלה שמחפשים משרות מכובדות עם תנאים טובים למצוא את מבוקשם. באמצעות אתר HOOP דרושים, גם סטודנטים יוכלו למצוא לעצמם עבודה בתחום שאותו הם לומדים, ולא להזדקק לעבוד בעבודות שאינן מכובדות או משתלמות עבורם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

הרשמה לסוכן החכם
הרשם ועבור ליצירת התראה
דילוג לתוכן