עבודה במכירות ללא ניסיון

אם אתם מחפשים עבודה מתגמלת שגם תוכלו להתמיד בה ולהתפתח לכיוונים נוספים, אין ספק שתחום המכירות הוא התחום הטוב ביותר עבורכם. עבודה במכירות ללא ניסיון יכולה להתאים למי שיש לו מוטיבציה להצליח והרבה משמעת עצמית וגם יודע שהוא יכול להרוויח הרבה יותר ממה שהוא מרוויח היום. לא מדובר בעבודה שיש בה משכורת קבועה רק על בסיס השעות שאתם נמצאים במקום העבודה אלא בעבודה שמתגמלת אתכם לפי ההישגים שלכם. ככל שרף המכירות שלכם עולה כך גם אתם מרוויחים יותר ומתקדמים יותר בקריירה שלכם. 

לוח דרושים אמין ומבוקש

לכן, אם אתם רואים אופק בקריירה שלכם ורוצים להתחיל מלמטה, ללמוד את אומנות המכירות ולהגיע להישגים יפים והרבה שכר ועמלות יפות, אפשר להתחיל מכאן. בלוח זה תמצאו מודעות דרושים איכותיות של חברות טובות, משרות מבוקשות שרק כוח אדם איכותי וטוב באמת מתקבל אליהן. מכיוון שמי שמגיע מכאן בדרך כלל מוכיח את עצמו, זה מוביל עוד חברות מבוקשות במשק לפרסם כאן משרות חדשות, כך שיש כאן כל הזמן זרם של הצעות עבודות טריות וחדשות כל הזמן. כולן אקטואליות וכולן מציעות תנאים טובים, משום שהבסיס לכל משרה טובה היא תגמול ראוי והולם למאמצים. על אחת כמה וכמה כשזה מדובר בעבודת מכירות. 

משרת מכירות למתחילים

לכל מי שרוצה להתנסות ולהוכיח לעצמו שהוא יכול זה פשוט מאוד למצוא משרה כזאת בקלות בכל ענף שבו זקוקים למכירות. המכירות הן הבסיס של כל חברה משום שכך מגיעים ללקוחות וכך מצליחים להרוויח. משום כך, עבודה במכירות ללא ניסיון היא טובה גם למי שרוצה ללכת על בטוח ולהתחיל בתחום מבוקש של מוצרים. כך תבטיחו לעצמכם הצלחה במכירות של מוצרים פופולריים, תצברו ניסיון וידע על הלקוחות ותכירו טוב יותר את אומנות השכנוע של לקוחות. מכאן תוכלו להתקדם לתפקידים בכירים יותר בחברה או במקומות אחרים. אבל הכי חשוב הוא לזכור שאתם צריכים להאמין בעצמכם משום שרק כך תוכלו להגיע למכירות בכמויות גדולות שמבטיחות לכם עמלות  יפות.

לבחור את הענף הנכון

יש ענפים שבהם המוצרים זולים יותר והמחירים נמוכים ולכן אתם עובדים על בסיס כמויות. יש ענפים שבהם המוצרים יקרים יותר ולכן הבסיס הוא עסקה איכותית שבה אתם משיגים את המחירים והתנאים הטובים ביותר והלקוח מרגיש שעשה עסקה מעולה שגם הוא מרוויח בה זה גם מה שגורם לו להמשיך להמליץ עליכם ולהפנות אליך לקוחות נוספים. זאת גם ההוכחה שאתם אכן עובדים נכון  ואתם צוברים ניסיון מעולה במכירות. עבודת מכירות חייבת להיות מבוססת על האמונה העצמית שאתם יכולים למכור ולהגיע לכל לקוח עם הסיפור של המוצר והסיפור שהוא רוצה לשמוע על עצמו. יש תיאוריות רבות על מכירות אבל הבסיס הוא תמיד הצעת מחיר ותנאים טובים שממנה כולם מרוויחים, כך אתם יכולים להרוויח בעסקה הזאת את העמלות שתרצו להרוויח. 

לוח מעודכן ורציני

אם אתם מחפשים עבודות אטרקטיביות בתחום זה חפשו כל הזמן בלוח דרושים זה, משום שהוא מתעדכן כל הזמן הודות למוניטין שלו כלוח שבו מחפשים אנשים מנוסים ומקצועיים את העבודה הבאה שלהם. אתם יכולים לסמוך על האמינות של הלוח משום שהעבודות אמיתיות והחברות האלה אכן מחפשות באופן שוטף את העובדים שלהן כאן. מכאן, השמים הם הגבול, כשאתם יכולים להגיע למשרות מכירות מצליחות מאוד בחברות שמשלמות הרבה כסף על כל מכירה. לכם זה משתלם להתחיל בתחום זה גם ללא ניסיון משום עם הרבה אהבה לאתגרים תוכלו להגיע לקריירה יפה ומבטיחה בעתיד.

הניסיון משפיע בצורה משמעותית כמעט בכל תחום. בתחום המכירות הניסיון ישפיע על האופן והסבלנות שבו תדברו עם הלקוח, על אחוז ההמרות והמכירות שלכם מסך שיחות המכירה שתעשו, מהאופן שבו תקבלו “לא” מלקוחות ולא תתנו לזה להשפיע על ההרגשה שלכם וכמובן על הליך המכירה עצמו והובלת השיחה מול הלקוח.

כל עסק זקוק לאנשי מכירות. בעלי עסקים קטנים בדרך כלל עושים את עבודת המכירות בעצמם כדי לחסוך בעלויות וכוח אדם. כאשר העסק מתקדם מעט יותר הוא צריך אנשי מכירות שיטפלו בשיחות הנכנסות מלקוחות ויחזור ללידים המשאירים פרטים לעסק ולסגור אותם כלקוחות. מרבית בעלי העסקים מעדיפים לקבל אנשי מכירות עם ניסיון מעט או ללא ניסיון כלל, בשכר מינימום עם בונוסים בהתאם לביצועים ולהכשיר בעצמם לגבי המכירות בעסק. 

התחילו בעבודה במכירות שאיננה דורשת ניסיון רב או בכלל, למדו טיפים ראשונים בתחום, ערכו שיחות עם לקוחות והרגישו כיצד אתם משתפרים משיחה לשיחה. פתחו את האינטרנט ולמדו טיפים נוספים ממאמרים וסרטונים של אנשי מכירות מנוסים יותר בארץ ובעולם. בנו את הגרסה הנוחה ביותר עבורכם לשיחה עם לקוחות ואת האני מאמין שלכם בתחום, שמביא לכם את התוצאות הטובות ביותר. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

משרות מבוקשות בלבד
מפרסמים משרות בצ'יק
דילוג לתוכן