עבודה בבניין

עבודה בבניין יכולה להיות מספקת, מהנה ורווחית ביותר, אך גם מאתגרת ולא פעם קשה ומסוכנת. בארץ קיימים פרויקטים רבים הקשורים לבנייה ולתחזוקת מבנים, שכונות חדשות שקמות והרחבות בנייה לבתים קיימים. כל זה יוצר שוק עבודה פורה ומבוקש מאוד בשנים האחרונות. חברות בניה רבות משוועות לעובדי בניין איכותיים ורציניים, ואתם יכולים להיות חלק מצוות מנצח באחד מהפרויקטים הנחשקים בארץ, אם תפגינו רצינות ומקצועיות. באתר זה ניתן למצוא מגוון רחב של משרות מעולות הקשורות לתחום זה כגון הנדסאי בניין, מפקחי בנייה ועוד.

הנדסאי בניין

הנדסאי בניין הוא מי שלמד במסלול הכשרה מיוחד להנדסאים במשך שנתיים ועבר את מבחני ההסמכה בהצלחה. אנשים אלו עוסקים בשלל עבודות הקשורות לתכנון, פיקוח ובקרה על פרויקטים של בנייה, ונעים בין עבודות שטח לעבודות משרד. הם נדרשים בין היתר לבלות שעות בסקירה באתרי הבנייה ולוודא שהעבודה מתבצעת כמו שצריך, שהפועלים המבצעים עבודות ברזל, טיוח וריצוף עושים את מה שמצופה מהם ברמה מקצועית וכמובן לוודא את בטיחות העובדים והמבנה. 

פיקוח על הבנייה 

מפקח בנייה אחראי למעשה על מה שקורה בפועל, הן מבחינת המבנה והן מבחינת איך שהוא נעשה. הוא מפקח הן על האנשים הן על המבנה הפיזי. על מפקח הבנייה מוטלת אחריות גדולה מאוד. הוא זה שמהווה את הלינק המקשר בין המהנדסים והמתכננים שנמצאים בראש לבין הפועלים העובדים בשטח. מתפקידו לדווח על כל חריגה ולוודא שהפעילות תואמת את לוח הזמנים המתוכנן. הוא נמצא בקשר תמידי ובלתי פוסק בין כל העוסקים במלאכה וער לתנועות בשטח.

משתלם לעבוד בבניין

הנדסאי בניין ומפקחי בנייה יכולים להרוויח סכומים מרשימים במיוחד, תלוי בפרויקט שהם עובדים ובהיקף העבודה והאחראיות המוטלת עליהם. הביקוש היום לאנשים העובדים בבניין גבוה מאוד והם כמעט ואף פעם לא סובלים מאבטלה וחוסר תעסוקה. הנדסאי בניין שרק סיימו שנתיים של לימודים יכולים “להיחטף” לעבודה נחשקת עם סיום לימודיהם במיידי. הנדסאי בניין רבים בעלי ניסיון וותק של מספר שנים בלבד יכולים להגיע לשכר של מעל 20,000 שקלים. בנוסף, עם הניסיון והוותק הם יכולים להתקדם לתפקידים ניהוליים בכירים ואף להקים חברות משלהם, ואז השמיים הם הגבול מבחינת אפשרויות השתכרות. 

אפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות

אפשרויות התעסוקה של עובדי בניין הן אינן מוגבלות כלל וכלל. לרשותם מגוון אפשרויות של תעסוקה הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי, אפשרויות הקיימות בחיפוש באתר זה. לדוגמא, אפשר לעבוד בפיקוח תחת הוועדה המקומית לתכנון ובנייה. אפשר לעבוד באתרי בנייה בבניית שכונות יוקרה או מתחמי קניות או להיות שותפים-מתכננים בחברות פרטיות. מי שאוהב את המקצוע יכול בקלות למצוא את הנישה הפרטית המועדפת עליו בקלות רבה. אם יש לכם זיקה לתחום, תוכלו למצוא כאן בקלות את מה שאתם מחפשים. הקפידו להוסיף לרזומה שלכם את ההעדפות שלכם לגבי אופי העבודה והציפיות שלכם מהמעסיקים הפוטנציאלים שלכם על מנת לקלוע כמה שיותר מדויק למשרת העתיד שלכם.

בניית הקריירה שלכם מתחילה כאן 

רוצים להתחיל לחפש עבודה? בין אם יש לכם ניסיון ובין אם לא, כאן זה המקום הבלעדי שלכם למציאת משרות נחשקות ורלוונטיות בתחום שלכם. עם מגוון עצום של משרות עם שכר גבוה ותנאים מעולים, מלאכת חיפוש העבודה מעולם לא הייתה קלה יותר. כאן אפשר למצוא משרות התחלתיות לצד משרות בכירים ולעבוד עם החברות החזקות והבולטות במשק הפיתוח והבניה הישראלי. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. הקדישו זמן ומחשבה לחיפוש אחר משרת החלומות הבאה שלכם, ותבנו קריירה מבטיחה וזוהרת החל מרגע זה.

בהתאם לסוג העבודה שלכם תוכלו ליהנות משכר עבודה מכובד וגבוה עם תנאי עבודה אטרקטיביים מאוד. כמו כן תוכלו לעבוד בבניין כשכירים או כעצמאיים ובמגוון תפקידים.

זה תלוי במטרות ובשאיפות שלכם. יש שמעדיפים לעבוד כשכירים תחת חברות בנייה, ועדה לתכנון הבנייה המקומית ועוד. אחרים מעדיפים להיות עצמאיים, לבצע יותר פרויקטים ולנסות להרוויח יותר משכרם הפוטנציאלי כשכירים.

היכנסו לאתר HOOP דרושים ותוכלו למצוא מגוון רחב של משרות עבודה בבניין. המשרות השוות והחמות ביותר עם תנאי העסקה הטובים ביותר מחכים לכם עכשיו באתר.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

משרות מבוקשות בלבד
מפרסמים משרות בצ'יק
דילוג לתוכן