עבודה באינסטלציה

מחפשים עבודה באינסטלציה? יש לכם את הכישורים לזה? כאן תוכלו למצוא מבין מגוון משרות מעולות את המשרה הבאה שלכם. עבודה באינסטלציה הינה אחת מהעבודות הדרושות והנצרכות ביותר למשק הישראלי, והן כמעט מצילות חיים. בכל יום יש עשרות אלפי קריאות לעזרה בכל רחבי הארץ, ובעלי דירות ובתים מחפשים אחר אינסטלטור מנוסה ומקצועי על מנת לפתור להם בעיות צנרת ותשתיות. מערכת האינסטלציה הביתית מהווה את הבסיס החשוב ביותר בבית. מערכת אינסטלציה תקינה מסננת ומובילה לתוך ומחוץ לבית מים הראויים לשתייה ולשימוש ביתי, ולכן חשוב לוודא שהמערכת תקינה ועובדת כמו שצריך. 

מתי יש לקרוא לאינסטלטור

כמועמדים לעבודה בתור אינסטלטורים, חשוב שתדעו מתי אנשים יקראו לכם ועל מה. לא פעם אנשים מזדקקים לשירותי חברת אינסטלציה, וחשוב להיות ערוכים לכך. בעיות של סתימה בכיור המטבח, למשל, הינה אחת הבעיה היותר שכיחות בדירות כיום. הרבה פעמים זה קורה בגלל סתימה של גוף שחדר לצנרת, הרכבה לא נכונה של הצינורות אחד לשני או שחיקה שמצטברת לאורך השנים. מאוד לא מומלץ לנסות ולפתוח את הסתימה באופן עצמאי, גם אם עד שמגיע האינסטלטור המים זולגים החוצה ויוצרים בלגאן שלם. 

כיצד לקוחות בוחרים באינסטלטור שלהם? 

לקוחות המבקשים את עזרתו של איש מקצוע ידעו הרבה פעמים להבחין בין איש מקצועי אחראי ונוסה לבין “חאפר”. ראשית, לאינסטלטור מקצועי והמין יש תעודת הסמכה ורישיון לעסוק בתחום בנדרש בחוק. אינסטלטור טוב הוא אחד כזה שיודע במבט קצר להעריך את מקור הבעיה ולגשת ישר למוקד הנזק כשהוא בטוח בעצמו שהוא יודע מה הוא עושה. הוא מסוגל להתמודד עם מגוון של בעיות שונות הצצות בכל רחבי הבית, זאת הודות לניסיון הרב שהוא צובר במהלך השנים בבתי לקוחות. 

הדגישו את הותק שלכם – הוא יעזור לכם לבלוט

אנשים אוהבים לקחת איש מקצוע עם ותק וניסיון רב. זה מעיד על מקצועיות מבוססת ומוצקה ועל כך שמדובר באדם רציני שבא לעבוד ולתת עבודה טובה. רצוי אחרי שיחה קצרה ידידותית של היכרות עם הלקוחות שלכם להציג את הרזומה ומה כבר עשיתם בעבר. כך אתם יוצרים רושם טוב שניתן לסמוך עליכם, ובבוא העת לקרוא לכם שוב או אפילו להמליץ עליכם בפני חברים ושכנים.

הצטיידו בארגז כלים רחב

אם זו הקריירה שלכם, חשוב שתשקיעו בעצמכם ולהשתדרג מבחינה מקצועית עם השנים. עם הזמן תלמדו להתעסק עם בעיות מגוונות ודרכים יעילות ומשוכללות יותר איך לטפל במקרים. ככל שתרחיבו את אופקי המקצועיות שלכם, מעגל הלקוחות שלכם יתרחב. אנשים עם בעיות שקודם לכן לא היה לכם מענה להם פתאום יקראו לכם. אתם צריכים להיות מוכנים לעולם המחר ולבעיות שמבנים חדשים יוצרים. למשל, ישנה חשיבות גדולה מאוד ליכולת איתור של נזילות בדירה באמצעות מצלמה טרמית, אמצעי צילום של קווי ביוב או מצלמת סיב אופטי המושחלת למערכת הצינורות המסועפת על מנת לעלות על מקור הבעיה.

למצוא עבודה זה קל

מהיום תוכלו למצוא את המשרה האיכותית הבאה שלכם באתר זה. אתר הדרושים שלפניכם אוגר אלפי משרות בתחומים נחשקים עם משכורות גבוהות ותנאים מצוינים למתאימים. אנו עובדים רק עם החברות הטובות ביותר במשק הישראלי ואנחנו מציעים להם עובדים מיומנים ומקצועיים מהשורה הראשונה. אם אתם חושבים שאתם כאלה, מלאו כאן את קורות החיים שלכם ושלחו אותם למשרות המועלות מדי שעה לאתר. אם אין לכם עדיין קורות חיים תוכלו כאן ליצור בצורה מקצועית ואמינה שתשקף את היכולות שלכם ואת הכישורים שלכם. אז אם אתם בעניין למצוא את המשרה הבאה שלכם, אנחנו נבוא לעזרתכם וביחד נמצא אותה.

תוכלו לבנות לעצמכם אתר אינטרנט , לשווק את השירותים שלכם ישירות משם באמצעות שיווק באינטרנט. תוכלו גם לחפש עבודה כשכירים או בשת”פ עם חברות שונות דרך אתר דרושים כמו HOOP.

זה תלוי עד כמה אתם בטוחים בעצמכם שתשיגו יותר עבודה ויותר הכנסה. בסופו של יום כל אדם רוצה להתפרנס וכמה שהשכר גבוה יותר כך יותר טוב. 

דאגו להכשרות מקצועית מתאימות לביצוע עבודות נוספות וכן בציוד מקצועי נוסף שיכול לאפשר לכם לבצע עבודות נוספות. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

משרות מבוקשות בלבד
מפרסמים משרות בצ'יק
דילוג לתוכן