דרוש עיצוב גרפי

ישנם פרויקטים ועבודות רבות בהם דרוש עיצוב גרפי. זה יכול להיות עיצוב גרפי של לוגו בין לעסק חדש ובין אם לעסק קיים שבוחר לעשות שינוי, עיצוב גרפי לאתר אינטרנט או עמוד נחיתה, עיצוב כרטיס ביקור, באנר לעמוד העסקי של פייסבוק או לערוץ היוטיוב, עיצוב של פלייר או חוברת הדרכה, סרטי תדמית ואנימציה ועוד. 

מה זה עיצוב גרפי

עיצוב גרפי זהו תחום של עיצוב חזותי אשר משלב בתוכו העברת מסרים באמצעות תמונות, טקסטים, צבעים וצורות בין אם כאלמנטים בודדים ובין אם כמשהו השלב אלמנטים שונים. זהו למעשה תחום אותו פוגשים בכל מקום בחיים למשל לוגו של חברה כזו או אחרת, כרטיס ביקור, אריזות של מזון של נעליים או של סתם צעצוע או משחק קופסא, שלטי חוצות, עיתונים ומגזינים, אתרי אינטרנט ועוד. כל אלו הם דוגמאות לאיך עיצוב גרפי הוא חלק מהותי מהחיים של כולנו, ולמעשה איך דרוש עיצוב גרפי בכל אספקט ופרמטר בחיינו.

עיצוב גרפי מקצועי, איך מגיעים לזה

עיצוב גרפי צריך ללמוד, לפחות את הבסיס שכן קיימות תוכנות רבות עמן עובדים מעצבים גרפים, תוכנות המאפשרות לבצע עיצובים מאוד מיוחדים, כולל אפקטים שונים ועריכות מיוחדות ומשום שחלק מעיצוב גרפי מקושר לאנימציה ווידאו אין ספק שיש דברים שחשוב לדעת כדי להפיק את התוצרים הטובים והמקצועיים ביותר. מעבר ללימודים שזה לרוב משהו טכני, מעצב גרפי טוב הוא אדם יצירתי, בעל מעוף וחשיבה מחוץ לקופסא, הוא אדם אשר מסוגל לדמיין דברים, אפילו כאלו שלא קיימים ולמצוא את הדרך להפוך אותם למשהו ויזואלי נראה. הוא יודע לקחת את מה שמספרים לו ומבקשים ממנו, לראות בעיני רוחו את התוצר האפשרי ולהפוך את זה למשהו מציאותי, מוחשי, נראה לעין. 

עד כמה עיצוב גרפי הוא מבוקש

עיצוב גרפי הוא אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר וימשיך להיות מבוקש ככל הנראה תמיד, שכן העולם שלנו, העולם בו אנו חיים הוא עולם ויזואלי, עולם של נראות. דרוש עיצוב גרפי לכל דבר, מה שנראה טוב מוכר, כדי לשווק מוצר או שירות צריך להראות מה מוכרים אך לא מספיק להראות צריך להראות בצורה מושכת ומשכנעת וחלק מאמצעי השכנוע והמכירה זה להראות שהמוצר או השירות הוא היפה והטוב ביותר וכדאי לקנות דווקא אותו ולא מוצר אחר או שירות של מישהו אחר. עיצוב גרפי הוא העברת מסר זה יכול להיות ללא מילים ורק באמצעות סמלי, מסר שכאשר תסתכלו על אותו עיצוב תתעורר לכם תחושה, תעלה מחשבה, משהו יקרה לכם. עיצוב גרפי הוא הבסיס למיתוג וכולם רוצים למתג את עצמם כהכי טובים, הכי מוצלחים, הכי שווים. 

איך מוצאים עבודה בעיצוב גרפי?

מציאת עבודה בעיצוב גרפי היא לרוב כמו מציאת עבודה בהרבה תחומים. אחת מהדרכים היא רישום לפורטל שלנו בו תוכלו להיחשף לעשרות מודעות לעבודות או פרויקטים שונים להם דרוש עיצוב גרפי. תוכלו למצוא משרות חלקיות או במשרה מלאה, משרות לבעלי ניסיון או גם לכאלו ללא ניסיון או ניסיון בסיסי. אל תשכחו את החשיבות להכין תיק עבודות אשר תוכלו להציגו, תיק אשר יראה את העבודות השונות שעשיתם, מה היכולות והניסיון שלכם והניסיון, למעשה זה כלי מכירה הכי חשוב שלכם לרוב ללא תיק עבודות לא ממש תוכלו למצוא עבודה בתחום. בנוסף תוכלו להיעזר בחברים שלכם שיקשרו אתכם לארגונים וחברות המחפשים עובדים בתחום, חפשו ברשתות חברתיות פרסומים והכי חשוב התמידו בתהליך החיפוש וזכרו שזה יכול לקחת זמן. 

מעצב גרפי צריך להיות יצירתי, מקצועי ועם אינטליגנציה ויזואלית מאוד גבוהה.

המקצוע מתאים לגברים ונשים כאחד. לכל אחד שאוהב עיצוב, אוהב גרפיקה, עבודה מול מחשב ותוכנות גרפיקה שונות – יכול לעבוד בתחום. אין הגבלת גיל רק יצירתיות, מקצוענות ויכולת שמבדילים בין מעצב אחד לשני.

באתר HOOP דרושים תוכלו למצוא מגוון רחב של משרות בתחום העיצוב הגרפי הפופולרי. החל מעבודות אצל משרדי פרסום, חברות הייטק, בתי דפוס ועוד. 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

משרות מבוקשות בלבד
מפרסמים משרות בצ'יק
דילוג לתוכן