דרוש מעצב גרפי פרילנסר

נכנסו פרויקטים רבים לארגון והבנת שיש כמות רבה של עבודות גרפיות להן תזדקק שיבוצעו ושמחלקת העיצוב הגרפי בארגון אינה תוכל לתת מענה מספק. בשל כך קיבלת החלטה לעבות את מספר המעצבים הגרפיים כך שהפרויקטים יתקדמו כמו שצריך ללא עיכובים מיותרים ועכשיו רק צריך להוציא את זה לפועל.

מעצב גרפי, האם עדיף מעצב גרפי שכיר או לחפש פרילנסר?

לכל ארגון ולכל עסק יש את הצרכים שלו ויש את מה שנכון לו. יש מצבים בהם יהיה הכי נכון להעסיק מעצב גרפי במשרה מלאה כשכיר ויש מצבים בהם הכי נכון להעסיק מעצב גרפי כפרילנסר. במקרים בהם יש היקף עבודה גדול ולאורך זמן לעיתים יהיה נכון לשכור מעצב גרפי למשרה מלאה. כאשר מדובר על פרויקט נקודתי בין אם לפרק זמן מוגדר או פרויקט בו יש צורך בכמה שעות עבודה בלבד יהיה נכון לחפש מעצב גרפי פרילנסר. בסופו של דבר יהיה נכון לעשות את החישוב עבור העסק שלך ולהחליט מה הדבר הכי נכון לכם כארגון. אחרי שקיבלת החלטה זה הזמן לגייס מעצב גרפי, אם החלטת לגייס שכיר או פרילנסר לרוב תאלץ לעשות זאת באמצעות פרסום מודעה, לדוגמא: דרוש מעצב גרפי פרילנסר אלא אם תיתן למישהו אחר לבצע את הגיוס עבורך.

גיוס מעצבים גרפים, כיצד לעשות זאת?

כדי שגיוס של מעצבים גרפים יהיה תהליך כמה שיותר פשוט עם מינימום סרבול ובזבוז זמן, מומלץ לעשות את התהליך במקומות בהם יש מבחר והיצע של אנשי מקצוע איכותיים, מקצועיים וזמינים למשל בפורטל שלנו. תהליך הגיוס הוא קל ופשוט, כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לפורטל, לפרסם את המשרה אותה תרצו לאייש ולחכות שיגיעו למייל שלכם קורות החיים של אנשי המקצוע הרלוונטיים. באתר שלנו תוכלו לגייס מעצב גרפי ללא ניסיון, מעצב גרפי בעל ותק וניסיון ואפילו מעצב גרפי פרילנסר, הכל תלוי בכם ומה אתם מחפשים. דרך נוספת לגיוס מעצבים גרפיים היא להיעזר באנשי מקצוע שאתם מכירים ולבדוק איתם האם אם יכולים להמליץ לכם על חברים שלהם או אנשים שלמדו איתם.

בחרתם לחפש מעצב גרפי עצמאי, איך תעשו את זה נכון?

הדבר הראשון שחשוב זה לאתר מעצב גרפי פרילנסר, אפשר לעשות זאת ולפרסם מודעה – דרוש מעצב גרפי פרילנסר בין אם בפורטל שלנו ובין אם באתר החברה שלכם ואם יש לכם כזה או ברשתות החברתיות. הקפידו לפרסם מודעה מפורטת עם כל הדרישות שלכם כך שתקבלו פניות רלוונטיות למה שאתם מחפשים ולסוג המעצב הגרפי לו אתם זקוקים עבור הפרויקטים שלכם, הדגישו במודעה דרוש מעצב גרפי פרילנסר כדי שלא תקבלו פניות ממעצבים אשר מחפשים עבודה כשכירים. בשלב השני תקבלו פניות ממעצבים שונים המציעים את עצמם, כמובן שחשוב לוודא שהם בעלי ניסיון או ידע בתחום בו אתם זקוקים למעצב גרפי. בנוסף בדקו האם הם באמת זמינים לכל פרק הזמן של הפרויקט וכמובן לא לשכוח לעשות תיאום ציפיות מבחינת השכר, תנאי התשלום וכדומה. 

מה היתרונות של לעבוד עם מעצב גרפי פרילנסר?

היתרון הראשון זה שאין יחסי עובד מעביד, הפרילנסר הוא זה שאחראי לשלם את המיסים השונים הביטוחים שלו, ההפרשות לפנסיה וכדומה. עם פרילנסר אין פיצוי פיטורין ואין את כל מה שקשור לימי חופשה, חופשת מחלה, דמי הבראה ועוד כל מיני הפרשות ותשלומים אשר כמעסיק עליך לשלם לעובד שהוא שכיר. בנוסף פעמים רבות בתחום של עיצוב גרפי העבודה מתבצעת מהבית כך שלא צריך לסדר לו משרד או פינת עבודה מה שחוסך מקום.  זה הזמן להיכנס לפורטל שלנו לאזור פרסום משרות ולפרסם מודעה דרוש מעצב גרפי פרילנסר.

תקרת זכוכית גבוהה יותר מבחינת הכנסה. כל הפריבילגיות של איש מקצוע עצמאי מבחינת נוחות, מיקום ושעות עבודה ועוד. החסרונות הם שהוא צריך להביא את הלקוחות בעצמו, לפרסם, לשווק ולמתג את עצמו ולדעת לעבוד עם לקוחות כעצמאי, לשכור שירותי מנהל/ת חשבונות לניהול התיקים ברשויות ועוד.

בין 80 ל120 שח לשעת עבודה. לעתים רבות המעצב מתמחר לפי פרויקט ולא לפי שעה.

אותם כישורים כמו כל מעצב גרפי אחר מבחינה מקצועית. כל כישור נוסף או התמחות מסוימת עשוי להוות יתרון בהשגת לקוחות חדשים ועבודה מולם. היתרון של פרילנסר הוא שהלקוח בדרך כלל בודק את תיק העבודות של המעצב הגרפי ולא את ההכשרה המקצועית שלו, אם יש לו תואר בתחום וכו’.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

משרות מבוקשות בלבד
מפרסמים משרות בצ'יק
דילוג לתוכן