דרוש מעצב גרפי מתחיל

סיימתם את הלימודים, אתם בהתרגשות אדירה להתחיל את העבודה בעולם האמיתי ולהשתמש בכל מה שלמדתם כדי ליצור דברים חדשים ומיוחדים, אך אתם יודעים שאחד מהמכשולים שיכול להאט את הקצב שלכם זה שמעסיקים ולקוחות רבים מחפשים מעצב גרפי עם ניסיון ואתם מתרשמים שלמצוא עבודה של מעצב גרפי בתחילת דרכו  זה סוג של חלום. האם זה באמת נכון? האם למצוא מודעה דרוש מעצב גרפי מתחיל זה משהו תלוש מהמציאות ובלתי אפשרית? התשובה היא שלא.

איך למצוא עבודה בתור מעצב גרפי מתחיל?

אין ספק שתחילת הדרך המקצועית היא לא פשוטה, מאתגרת ולעיתים מלאת תסכולים והתגברות על מכשולים. יחד עם זאת ישנם דברים בהם אפשר להקל את התהליך, לאפשר לו להיות קצת יותר קל, זורם ופשוט כמו למשל להיכנס לפורטל שלנו, להירשם ובלחיצת כפתור לשלוח את קורות החיים שלך לעשרות משרות רלוונטיות גם משרות המחפשות מעצב גרפי מתחיל. מעבר לכך יש דברים שונים אותם אתה יכול לעשות כדי לקדם את עצמך, לפרסם ולשווק את השירותים אותם אתה מציע ולהגיע לקהל לקוחות נוסף לו דרוש מעצב גרפי מתחיל.

אילו עוד פעולות כדאי לעשות כדי לצבור ניסיון ולעבות את תיק העבודות?

אז כמו שכבר ציינו הדבר הכי חשוב זה להירשם לפורטל שלנו ולחפש במודעות הדרושים מודעה של דרוש מעצב גרפי מתחיל ולשלוח קורות חיים לכל המשרות. בנוסף הציעו שירותים בתשלום מופחת או סמלי לחברים, בני משפחה ועסקים קטנים בתחילת הדרך אשר זקוקים לשירותי עיצוב גרפים רק שאין להם תקציב גדול, הציעו להם לעצב עבורם את מה שהם זקוקים לו תמורת שימוש בתוצרים לתיק העבודות שלכם. בנוסף תוכלו ליצור קשרים עם בעלי מקצוע אחרים אשר יש להם שירות או מוצר אשר לו אתם זקוקים ולעשות איתם ברטר, אתם תעצבו להם לוגו, כרטיס ביקור, שלט למשרד או כל דבר לו הם זקוקים תמורת השירות או המוצר שלהם.

מה היתרונות של מעצב גרפי מתחיל?

אין ספק שמעצב גרפי בעל ותק וניסיון מביא עמו דברים מסוימים אשר יכולים להשפיע על איכות העבודה, עבודה יעילה ומהירות הגשה, לעיתים יצירתיות רבה. יחד עם זאת גם מעצב גרפי מתחיל מביא עמו המון ערך וזה שאין לו ניסיון או ותק לא מעיד על היכולות שלו, המקצועיות, הידע והיצירתיות. פעמים רבות מעצב גרפי מתחיל בא עם רעב להצליח, הוא משקיע שעות, מגדיל ראש ופועל כדי לגרום ללקוח להיות הכי מרוצה שאפשר. הוא דואג לעמוד בזמנים, להיות מדויק בעבודתה, להיות קשוב ביותר לצרכי הלקוח ולבקשות המיוחדות שלו, ועושה הכל כדי להביא ללקוח את התוצר אליו הוא כיוון. זכור שגם חוסר ניסיון יכול להיות יתרון.

מעצב גרפי מתחיל, איך תמכור את עצמך ללקוחות

ראית מודעה דרוש מעצב גרפי מתחיל, הדבר הראשון וודא כי אתה אכן עומד בדרישות המשרה המפורסמת הן מבחינת סוג עבודות העיצוב המבוקשות, היקף המשרה או הפרויקט, המיקום במידה ומדובר על משרה בה יש להגיע פיסית למקום הלקוח ועוד. דאג לשלוח קורות חיים בצירוף פניה עם כמה מילים אישיות המרחיבות על מי אתה ולמה כדאי לבחור בך למשרה, איזה יתרונות אתה מביא, מה הערך המוסף שלך ואיך בחירה בך תהיה הבחירה הנכונה והמוצלחת ביותר. אל תשכח לצרף דוגמאות לעבודות שעשית הכי מומלץ עבודות הדומות לעבודות אשר פורסמו במודעת הדרושים והכי חשוב תהיה חיובי, תאמין ביכולות שלך ותזכור שיש הרבה גרפיקאים אבל כמוך יש אחד יחיד ומיוחד.

דרישות שכר נמוכות יותר. זו בדרך כלל הסיבה העיקרית.

מלבד העובדה שבשל דרישות השכר הנמוכות יותר הרי שיש ביקוש גבוה יותר למעצבים ללא ניסיון מאשר למעצבים עם ניסיון, הרי שהחברה המעסיקה לוקחת בחשבון זמן השתפשפות וצבירת ניסיון, טעויות של מתחילים וכו’.

בין 6000 ל8000 ₪ בממוצע. תלוי כמובן בהיקף המשרה והעבודה, החברה המעסיקה וכו’.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

משרות מבוקשות בלבד
מפרסמים משרות בצ'יק
דילוג לתוכן