הסוכן
החכם

דרושים מחסנאים

בשנים האחרונות חלה עליה משמעותית גם בתהליך הייצור בארץ וגם בתהליך הייבוא של המוצרים לישראל. יותר עסקים קמים ונלחמים על ליבם של הלקוחות, יותר סחורות מיוצרות ונכנסות לארץ וגם האזרחים צורכים יותר מאשר בעבר. בשל עובדה זו עולה הצורך בבנייה וניהול מסודר ונכון של מחסנים לוגיסטיים שונים ועד מחסנים קטנים יותר של חנויות רשת גדולות ברחבי הארץ. השיווק והייבוא בישראל מקיף תחומים רבים ושונים החל ממוצרי מזון, דרך טואלטיקה ועד תרופות, מוצרי קוסמטיקה, בגדים ועוד. על כן החברות והיבואנים אשר מייבאים, מייצרים ומשווקים את המוצרים מארגנים את המוצרים במחסנים לוגיסטיים ומשם משלחים את המוצרים לחנויות השונות או ישירות אל הלקוח (תלוי בעסק) את העבודה במחסן מאיישים מחסנאים בדרגות אחראיות שונות ובתפקידים שונים.

מי זקוק למחסנאים?

כל חברה המגיע למצב שהיא צריכה מחסן כדי לנהל את הסחורה שלה ומייבאת או מייצרת סחורה בכמויות מסוימות המצריכות מחסנים, סדר וארגון – צריכה מחסנאים. אנו מכירים תפקידי מחסנאי גם בחנויות בגדים גדולות למשל שבהן יש מחסן גדול מאחורי החנות עם מאות או אלפי קרטונים ועשרות אלפי פריטים של מוצרים המיועדים להיכנס לחנות וצריך מחסנאים שיסדרו את הסחורה במחסן, ינהלו ספירות מלאי, יוציאו את הסחורה אל החנות וכך הלאה. מכך ועד מחסנאים ותפקידים שונים במחסנים לוגיסטיים של חברות ייבוא וייצוא, חברות ומפעלים המייצרים מוצרים, מנהלים את המלאי במחסנים שלהם ושולחים אותו לנקודות המכירה השונות ברחבי הארץ.

תפקידים שונים של עובדי מחסן:

מחסנאי הוא שם כללי הניתן לאנשים העובדים במחסן. אלה יכולים למלא תפקידים שונים במחסן בדרגות אחראיות וחשיבות שונות. אין לזלזל בתפקיד זה כיוון שבלעדי עובדי המחסן סביר להניח שהעסק יתקשה מאוד להתנהל, המנהלים יתקשו לבצע רכישות ומכירות המבוססים על ספירת המלאי של המחסנאים וגם הפחתת פחת ופגות תוקף של מוצרים תלויה במידה רבה במחסנאים וביוזמה שלהם.

  • מלקט – תפקידו של המלקט הוא לעבור בין המדפים במחסן, להוציא ולרכז סחורות המיועדות להזמנות מסוימות. במילים אחרות – כאשר נכנסת הזמנה הוא יקבל את דף ההזמנה עם מפרט המוצרים והכמויות ויידרש לעבור במחסן, להוציא את הסחורה ולהכין אותה על משטח לשילוח אל הלקוח הייעודי. 
  • בקר סחורה – עבודה שבה המחסנאי אחראי על בקרת הסחורה הנכנסת והיוצאת מהמחסן ואליו, משווה תעודות משלוח, בודק החזרות של מוצרים, הזמנות חדשות הנכנסות ועוד.
  • הפעלת מלגזה – מחסנאי העושה שימוש במלגזה להעביר ולמקם משטחים על המדפים. בדרך כלל יהיה מדובר במחסנאי עם ניסיון עבודה במחסן שעבר קורס עבודה על מלגזה.
  • מחסנאי ממוחשב – ספירות מלאי ועבודה מול תוכנת מחשב לארגון הרכש, קבלת המוצרים, הוצאת מוצרים, ניהול מלאים ועוד.

 

תפקידי ניהול במחסן:

לכל מחסן לוגיסטי גודל יש מנהל מחסן האחראי על כל הפעילות הכוללת במחסן וניהול העובדים. במידה ומדובר במחסנים מאוד גדולים עם מחלקות שונות הרי שיש גם מנהלי צוותים האחראים על אותה מחלקה וצוות עובדים קטן ועובדים תחת מנהל המחסן.

דרושים מחסנאים – איך מוצאים עבודה כמחסנאי בתנאים טובים?

באתר HOOP דרושים תוכלו למצוא מגוון רחב של משרות מחסנאי איכותיות עם שכר אטרקטיבי ותנאים טובים. תוכלו למצוא תפקידי עבודה שונים במחסן, חלקם כוללים קורסים והכשרות מקצועיות. העבודות במשרה מלאה עם שכר גבוה ומתאימה גם למחסנאים ללא ניסיון. לפרטים נוספים היכנסו לאתר והשאירו קורות חיים למשרות המעניינות אתכם ביותר.

זה תלוי בסוג העבודה שאתם רוצים למלא. מחסנאים פשוטים אינם נדרשים בדרך כלל בהסמכה מקצועית מיוחדת ויקבלו את ההכשרה המקצועית במקום. עבודה עם מלגזה למשל או תוכנה ממוחשבת לניהול מלאי במחסן דורשים קורס ייעודי והכשרה מקצועית.

מחסנאי במשרה מלאה יכול להגיע ל9-10 אלף ₪ בממוצע. מנהלים אף יותר. הכשרות מקצועיות יכולות לסייע להעלות את הערך שלכם בחברה ולעתים גם את השכר.

אמינות, מקצוענות, יכולת לנהל מלאי ולהיות בשליטה על הסביבה ואם יש גם כוח פיזי זה חשוב מאוד לעבודה זו בדרך כלל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

הרשמה לסוכן החכם
הרשם ועבור ליצירת התראה
דילוג לתוכן