דרושה תקציבאית ללא ניסיון

מגייסים עובדים ומנסים לקבוע האם כדאי לתת הזדמנות למועמדים חסרי ניסיון? אנו נציג כאן את כל היתרונות שמתלווים לגיוס עובדים חסרי ניסיון. פעמים רבות דווקא בחירה בעובדים חסר ניסיון מבטיחה התאמה טובה יותר של העובד/ת לדרישות התפקיד, לאווירה ולתקציב שעומד לרשותכם. אם דרושה לכם תקציבאית ללא ניסיון פרסמו באתר מודעה עם כל הדרישות שלכם ותקבלו כבר היום כמה עשרות קורות חיים ישירות אל תיבת המייל. היום כבר אפשר וכדאי לנהל גיוס של עובדים אונליין ללא הדפסה מיותרת של מסמכי קורות חיים וללא גשם של טלפונים שמשבש את שגרת העבודה. 

כמה מרוויחים תקציבאים?

תפקידם של התקציבאים הוא בבניית תכנית אסטרטגית להתאמה בין התקציב של הלקוח לבין הצעדים הדרושים להגשמת המטרות העסקיות. על התקציבאי להיות החלטי, יצירתי, דייקן ובו זמנית גם גמיש לשינויים. עליו להיות מסוגל למצוא את הדרך לקידום המטרות של הלקוח במסגרת התקציב הקיים. יהיו מקרים בהם התקציבים יהיו גדולים ומקרים בהם יהיה עליו להשיג תוצאות עם תקציבים מוגבלים. שכר של תקציבאים מתחיל מ-7,500 שקלים ומטפס מעלה בהתאם לניסיון, רקע אקדמי והיקף המשרה. 

מודעת דרושה תקציבאית ללא ניסיון מעוררת לרוב ציפיות שכר של 6,000 ₪ ומעלה. העסקה של עובדים ללא ניסיון מתבצעת בשכר נמוך מעט מהממוצע בשוק. עובדים חסרי ניסיון מקבלים בשמחה את המשרה מתוך מטרה לצבור ניסיון ולהתקדם בעתיד אל משרה של תקציבאי בכיר. 

אל תשכחו להדגיש את הדרישה לשעות נוספות

מועמדים ללא ניסיון בתחום לא מכירים את סביבת העבודה האינטנסיבית ואת הדרישה לשעות נוספות. אם אצלכם שעות נוספות הן דבר שבשגרה כדאי לציין זאת בצורה מפורשת במודעה. תקציבאים עם ניסיון וללא ניסיון עובדים שעות רבות ולעתים נדרשים גם לוותר על ימי חופשה. בתמורה הם נהנים מסביבת עבודה מעניינת, לא שגרתית, תוססת, מלחיצה ומהנה. עם צבירת הוותק ועבודה בשעות נוספות השכר עולה וכך גם תפוקת העבודה. 

מתי כדאי לבחור מועמדת ללא ניסיון?

כיום כאשר הסבות מקצוע באמצע החיים הפכו לדבר שבשגרה ניתן למצוא מועמדות מוכשרות ואיכותיות ללא ניסיון רלוונטי. פרסום מודעת דרושה תקציבאית ללא ניסיון עשוי להביא אליכם מועמדות צעירות וחסרות ניסיון לצד מועמדות ללא ניסיון ספציפי בתקציבאות אך עם רקע פיננסי, שיווקי וניהולי. יותר ויותר מעסיקים מזהים היום את היתרונות שבהעסקת עובדים ללא ניסיון ובוחרים לפתוח שלא לקבוע ניסיון קודם כתנאי סף להגשת מועמדות למשרה. 

חשוב להדגיש שגיוס עובדים ללא ניסיון אינו מתאים לכל ארגון. אם מדובר במשרד בו ישנה רק תקציבאית אחת שאחראית על כל התקציבים – לא נמהר לבחור במועמדת חסרת ניסיון. מודעת דרושה תקציבאית ללא ניסיון תביא אליכם מועמדות מתאימות במקרים בהם העובדת החדשה עתידה להשתלב בתוך צוות של תקציבאים או לקבל הדרכה צמודה מעובדים וותיקים. העסקה של עובדת ללא ניסיון מחייבת את המעסיק בהיערכות לתקופת למידה. העובדת לא תוכל להתחיל לנהל תקציבים כבר מחר. השקעה בעובדת חסרת ניסיון משתלמת רק כאשר ההעסקה היא לטווח הארוך. 

יתרונות של העסקת עובדים ללא ניסיון

בשורה התחתונה, עובדים חסרי ניסיון משתכרים פחות בכל המקצועות. אם אתם נמצאים בתקופה בה עליכם לצמצם בהוצאות – יש לכם הזדמנות לגייס עובדת איכותית ומוכשרת בשכר נמוך. עובדים ללא ניסיון מגיעים לרוב מלאים במוטיבציה להצליח, ללמוד ולהוכיח את היכולות שלהם. הם מודים לכם על ההזדמנות ומשקיעים יותר. תקציבאים ללא ניסיון שזה עתה סיימו מסלול לימודים מגיעים עם יידע עדכני וללא קיבוע לשיטות עבודה מיושנות או כאלו שהם למדו במקום העבודה הקודם. עובדת חסרת ניסיון תגיע עם רצון עז ללמוד, התלהבות חיובית, נאמנות לארגון והרבה מוטיבציה. 

תקציבאי/ת במשרד פרסום אחראי/ת על ניהול תקציב הלקוח ותוכנית העבודה עבורו מול עובדי החברה והמחלקות השונות בה. תקפידו של התקציבאי, בין היתר, הוא לדאוג שהמחלקות והעובדים המבצעים עבודות עבור הלקוח עושים את העבודה בצורה הנכונה והטובה ביותר, תוך שימוש במשאבים הכלכליים העומדים בתקציב הלקוח.

כיוון שתקציבאים ללא ניסיון הנם בעלי שכר נמוך יותר בדרך כלל ולעתים רבות לא רוצים לקבל תקציבאים מנוסים מדי כדי לא להאפיל על התקציבאי הבכיר שאולי לו יש פחות שנות ניסיון בתחום.

הסופרווייזר הוא תקיצבאי בכיר האחראי על התקיצבאים האחרים בחברה. זהו התקפיד הניהולי שתוכלו לשאוף אליו אם התחלתם כעוזר תקציבאי או כתקציבאי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הקריירה שלך מתחילה כאן.
חיפוש משרות בחינם.

כאן תוכלו למצאו מגוון
כלים שיעזרו לכם בקריירה.

signup

יכולת לשלוח קורות חיים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

pin

לוח נתונים לכל המשרות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח.

הצטרפו לHOOP!

משתמשים רשומים יכולים לשלוח קורות חיים שמורים במערכת ואפילו ליצור אחד בכמה צעדים פשוטים!

משרות מבוקשות בלבד
מפרסמים משרות בצ'יק
דילוג לתוכן